Restauracja Indyjska

📍 Aleja 3 Maja 1, Zalesie Dolne 05-501, Piaseczno

📱 +48506182499

📞 +48224648440

O nas

Divider Image

Świat
Curry King

Divider Image
Serdecznie witamy w restauracji, w której króluje kuchnia indyjska oraz tajska. W Piasecznie nie ma drugiego takiego miejsca! Charakteryzujemy się wyjątkowym wyczuciem stylu oraz łączeniem tradycji z nowoczesnością. Spędzanie czasu w naszych wnętrzach sprawia, że można zanurzyć się w klimacie Indii. Wyróżnia nas przede wszystkim miłość do gotowania i tworzenia nowych smaków, a także oczywiście idealna obsługa.

Nasi kucharze przygotowują dla Państwa dania pod okiem prawdziwego mistrza - Yusufa Kalesha-Masthana. Każda potrawa, która pochodzi z ich rąk, jest istnym cudem sztuki kulinarnej. Dbają o najdrobniejszy szczegół po to, aby mogli się Państwo cieszyć niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Wszystkie dania powstają dzięki użyciu najświeższych, naturalnych składników, na których oparte jest nasze menu. Znajdą Państwo również w naszej restauracji wyjątkową kartę drinków. Smaczne koktajle, które mamy w swojej ofercie, to idealny sposób na spędzenie wyśmienitego wieczoru!
Image
image image
Logo
Image
image image
Image
image image
Image
image image
Image
image image

Imprezy okolicznościowe

Divider Image
Dzięki pysznemu menu, wyjątkowym koktajlom i profesjonalnej obsłudze Curry King to również idealne miejsce do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego. Lokal można podzielić na cztery oddzielne sale, które łącznie pomieszczą 150 osób. Dzięki temu zabiegowi zyskają Państwo poczucie prywatności - niezależnie od ilości gości. Chętnie pomożemy więc w przygotowaniu takiej imprezy, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości!